Audiniai ir jų savybės

Audiniai ir jų savybės
Publikuota 2019-07-08 Skaitė 49

Audiniai gaminiams parenkami pagal sezoniškumą. Vasarą renkamės plonus, natūralius, laisvus ir lengvus audinius. Rudens ir žiemos sezonams atrenkame audinius, kurie neskatina galvos prakaitavimos, susideda iš kuo natūralesnių komponentų, būtų patogūs ir nevaržantys vaikų.

Kepurytės ir rūbeliai daugiausia siuvami iš kilpinio trikotažo. Tankis:240 g/m2.

Priklausomai nuo produkto kilpinis trikotažas naudojamas arba su daugiau arba su mažiau procentų elastano. Iš šio trikotažo siuvamos kepurės, skarytės, kaklaskarės galvos juostos, rūbeliai, nes šis audinys puikiai tinka visiems metų laikams, pralaidus orui, su juo neprakaituojama, rūbai nešiojasi patvariai ir yra patogūs.  Trikotažas vidutinio storumo, labai malonus liesti, todėl Jums iškart patiks. Siekiant išlaikyti audinio kokybę skalbkite ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje, nedžiovinkite džiovyklėje, nes gaminys susitrauks.

Rib trikotažas

Kepurės ir jų priedai bei galvos juostos siuvamos iš itin pamėgto rib trikotažo. Tankis: 360 g/m2. Audinys tamprus, minkštas ir patogus nešiojimui. Siekiant išlaikyti audinio kokybę skalbkite ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje, nedžiovinkite džiovyklėje, nes gaminys susitrauks. Taip pat reikėtu vengti tiesioginio lyginimo, nes dėl tamprumo audinys gali prarasti prekinę išvaizdą, nuo karščio elastanas tampa nebe tamprus. 

Soft veliūras

Iš šio audinio siuvame ir šalmukus ir kepurytes, papildome lentynas ir kostiumėliais iš šio pamėgto audinio. Audinys gan patvarus, greitai nesusidėvi, atrodo stilingai. Sudėtis: 40% medvilnė, 40% poliesteris, 20% poliamidas. Tankis: 270 g/m2. 

Žieminiai audiniai: 

Sudėtis:20% vilna, 27% viskozė, 28% poliesteris, 25% nailonas
Vidinė dalis: 72 proc. merino vilna, 28 proc. šilkas
Pamušalas itin plonas, tačiau dėl savo savybių itin sulaiko šilumą, neleidžia odai (galvos) prakaituoti.
Kailiuko bumbulai – nesegami, dirbtinio kailio. Bumbuliukus siuvame patys iš Lietuvoje pirkto kailio.
Priežiūra: Gaminiai su vilna reikalauja itin atidžios priežiūros, jeigu norite, kad gaminys tarnautų ilgesnį laiką.skalbkite tik rankomis, naudokite tik sausą (cheminį) valymą, galima skalbti ir skalbimo mašinoje , tačiiau nustatykite vilnos programa, maksimali lyginimo temperatūra 150 C; negalima balinti, džiovinti džiovyklėje negalima.
Rašyti komentarą
Taip pat skaitykite
2019-07-08
Dupis- siuva ir kuria vaikams įvairias kepurytes, tačiau galime pabrėžti, kad kepurė- šalmukas - pop...
Rašyk
Skambink