Dovanų idėjos TOP 5

Dovanų idėjos TOP 5
Publikuota 2019-07-08 Skaitė 52

Top 5 dovanų idėjos mažyliams.  Itin didelio susidomėjimo sulaukiame ruošdami lankynų dovanėles naujagimiams. Tad šiai progai ruošiamas dovanėles galime priskirti prie mūsų reitingavimo.

Nr. 1 

Dovanų komplektas Naujagimiui

Komplektuojama pagal kliento pageidavimą individualiai. Parenkamos spalvos, aptariamas biudžetas ir kaip visą tai pateikti. Populiariausi pasirinkimai- rūbelio komplektas, tapukai, merliukai, kramtukai ir mini žaisliukai. 

Nr. 2

Rūbeliai ir kepurės

Gal ir skamba keistai, bet praktiškos dovanos- ypač mažyliams yra itin populiarios. Mūsų asortimente rasite itin platų pasirinkimą laisvalaikio stiliaus rūbelių vaikams. Galima rinktis iš įvairių spalvų kostiumėlių bei suknelių. Kepurė taip pat ne retu atveju derinama į komplektą, žinant vaiko amžių dažnaiusiai padedame pasirinkti geriausią dydį.

Nr. 3 

Papuošalai ir aksesuarai

Tai kategorija skirta labiau mergaitėms, bet galime pasiūlyti ir itin populiarų aksesuarą berniukams - kaklaskarę. Šis aksesuaras itin plačiai naudojamas kūdikiams. Mergaitėms dovanų sąrašas itin platus. Siūlome įvairius plaukų bei galvos aksesuarus pradedant gumelėmis, segtukais- baigiant galvajuostėmis. Šiuo metu galime pasiūlyti ir papuošalų laikymo dėžučių mažosioms puošeivoms, tad tai kukli ir orginali dovana mažylei.

Nr. 4

Žaislai

Žaislai- populiari ir visus vaikus džiuginanti dovana. Tai daug paieškų ir svarstymų nesukeliantis pasirinkimas. žaisliukai gali būti rankų darbo- nerti, arba mediniai. Pastarasis variantas atrinktas į mūsų parduotuvę itin atydžiai, medžiagos yra saugios, patikrintos ir sertifikuotos gamintojo.

Nr. 5

Dovanų kuponas

Siekiant ,,neapsikrauti" - dovanų kuponas ideali dovana.  Tėveliai patys išsirenka norimų spalvų, dydžių rūbelius ar aksesuarus, arba pasirenka kitą norimą prekę iš mūsų asortimento: gertuvę, merliukus, čiulptuko laikiklius, kramtukus, kojines ar pėdkelnes bei visą kitą. Aktyvi nuorodą dovanų kupono pirkimui: Pirkti dovanų kuponąDupis.lt

 

Rašyti komentarą
Susijusios prekės
Nertas elnias 25 cm Du plaukų segtukai (5 cm) Kaklaskarė su sponkute universalus dydis 3 vnt ..
€3300
113
Muslino medvilnės merliukas 47x40 cm 1 vnt Nertas meškutis 15 cm 1 vnt Kramtukų rinkiny..
€3600
114
Nertas zuikis 15 cm 6 vnt. lavinamųjų kortelių kūdikiui Silikoninis kramtukas Kaklaskarė un..
€2800
115
Muslino medvilnės dviguba kaklaskarė Silikoninis kramtukas Muslino medvilnės kakaskarė su 2 sp..
€1200
116
Kramtukas iš silikono  1 vnt Merliukas muslino medvilnės 47x37 cm 1 vnt kaklaskarė..
€2400
117
NERTAS KRAMTUKAS - 11 CM NERTI VILNOS TAPUKAI-0-6 MĖN ..
€2300
379
Dovanų kuponas galioja 24 mėn. Norėdami įsigyti spauskite nuorodą: Pirkti dovanų kuponąDupis.l..
460
Rašyk
Skambink